STRONA GŁÓWNA         
DM PEKAO         
CDM PEKAO SA         
ANALIZY PEKAO         
BANK PEKAO SA         
Bank Pekao

Wyniki funduszy

Tu zapoznasz się z osiąganymi przez poszczególne OFE półrocznymi stopami zwrotu z inwestycji, w jakie OFE lokują składki emerytalne. Również co pół roku (koniec marca i września) Komisja Nadzoru Finansowego wylicza minimalną wymaganą stopę zwrotu za minione 36 miesięcy. Jeśli jakiś fundusz jej nie uzyska, zarządzające nim towarzystwo emerytalne pokrywa różnice między wartością jednostki tego funduszu a minimalną wymaganą wartością. Wartości aktualizowane są raz na pół roku na podstawie danych publikowanych przez OFE i KNF.

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2013 do 30 września 2016

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: .133%
minimalna stopa zwrotu: 0.000%
nazwa funduszu30.09.201330.09.2016stopa zwrotu OFE (proc.)
AMPLICO34.8836.043.326
BANKOWY34.8235.893.073
ALLIANZ34.1034.912.375
NORDEA37.4138.182.058
AXA35.3135.811.416
POCZTYLION32.7833.151.129
PZU35.7935.900.307
średnia     .133
AEGON34.4534.37-0.232
AVIVA35.3434.97-1.047
ING38.7537.92-2.142
PEKAO33.8932.93-2.833
GENERALI36.9235.13-4.848
minimalna stopa zwrotu     0.000

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 marca 2013 do 31 marca 2016

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 6.344%
minimalna stopa zwrotu: 0.000%
nazwa funduszu29.03.201331.03.2016stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY32.6235.589.074
AMPLICO32.8835.728.637
AXA33.4136.268.530
NORDEA34.9337.798.188
PZU33.6835.956.740
ALLIANZ32.3834.556.702
średnia     6.344
POCZTYLION30.7432.696.344
AEGON32.7634.555.464
AVIVA33.4035.195.359
ING36.3738.154.894
PEKAO31.7932.913.523
GENERALI34.9135.491.661
minimalna stopa zwrotu     0.000

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 28 września 2012 do 30 września 2015

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 12.717%
minimalna stopa zwrotu: 0.000%
nazwa funduszu28.09.201230.09.2015stopa zwrotu OFE (proc.)
AMPLICO31.1435.9515.446
BANKOWY31.0035.6915.129
NORDEA33.1237.9614.614
AXA31.9436.3913.932
ALLIANZ30.5834.7113.506
PZU32.0236.1812.992
średnia     12.717
AVIVA31.8035.7012.264
POCZTYLION29.3332.8011.831
ING34.6138.5711.442
AEGON31.2234.4710.410
PEKAO30.2333.239.924
GENERALI33.3536.288.786
minimalna stopa zwrotu     0.000

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 marca 2012 do 31 marca 2015

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 25.129%
minimalna stopa zwrotu: 0.000%
nazwa funduszu30.03.201231.03.2015stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA31.4540.3628.331
AMPLICO29.5637.8227.943
BANKOWY29.6337.8427.708
ALLIANZ29.0436.5625.895
AXA30.4738.2525.533
średnia     25.129
AVIVA30.3637.9224.901
PZU30.7538.2124.260
POCZTYLION28.0534.7623.922
ING33.0840.9923.912
AEGON29.9737.1323.891
PEKAO29.0235.7123.053
GENERALI32.2339.2421.750
minimalna stopa zwrotu     0.000

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2011 do 30 września 2014

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 31.993%
minimalna stopa zwrotu: 0.000%
nazwa funduszu30.09.201130.09.2014stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA29.8040.5035.906
AMPLICO27.9837.5234.096
BANKOWY28.2137.5833.215
ALLIANZ27.5836.7433.212
AVIVA28.7738.1132.464
średnia     31.993
AEGON28.4037.3831.620
PEKAO27.5436.2031.445
ING31.2741.0531.276
AXA29.1538.2031.046
POCZTYLION26.8334.8429.855
GENERALI30.5439.3428.815
minimalna stopa zwrotu     0.000

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2011 do 31 marca 2014

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 20.599%
minimalna stopa zwrotu: 0.000%
nazwa funduszu31.03.201131.03.2014stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA31.5539.2124.279
AMPLICO29.7436.3722.293
ING33.2840.5321.785
ALLIANZ29.4135.6521.217
BANKOWY29.9836.3421.214
średnia     20.599
WARTA31.5137.9220.343
AVIVA30.6836.8019.948
AXA30.6936.7119.616
PZU31.3637.5119.611
GENERALI32.0938.3319.445
PEKAO29.7235.2818.708
AEGON30.3536.0218.682
POCZTYLION28.9334.0017.525
minimalna stopa zwrotu     0.000

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2010 do 30 września 2013

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 19.751%
minimalna stopa zwrotu: 9.876%
nazwa funduszu30.09.201030.09.2013stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA30.4137.4123.019
ALLIANZ28.1534.1021.137
ING32.0038.7521.094
WARTA30.2536.4320.430
AMPLICO28.9734.8820.400
BANKOWY28.9534.8220.276
AVIVA29.5135.3419.756
średnia     19.751
AXA29.7135.3118.849
PEKAO28.5333.8918.787
PZU30.1735.7918.628
GENERALI31.2236.9218.258
POCZTYLION27.9132.7817.449
AEGON29.3634.4517.337
minimalna stopa zwrotu     9.876

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2010 do 29 marca 2013

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 16.636%
minimalna stopa zwrotu: 8.318%
nazwa funduszu31.03.201029.03.2013stopa zwrotu OFE (proc.)
ALLIANZ27.1832.3819.132
NORDEA29.3434.9319.052
AMPLICO27.8732.8817.976
ING30.9136.3717.664
AVIVA28.4933.4017.234
WARTA29.3134.2416.820
średnia     16.636
BANKOWY28.0332.6216.375
AXA28.7333.4116.290
PZU29.1933.6815.382
AEGON28.4232.7615.271
GENERALI30.4234.9114.760
PEKAO27.7331.7914.641
POCZTYLION27.0230.7413.768
POLSAT31.9535.099.828
minimalna stopa zwrotu     8.318

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2009 do 28 września 2012

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 19.284%
minimalna stopa zwrotu: 9.642%
nazwa funduszu30.09.200928.09.2012stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA27.3033.1221.319
ING28.5334.6121.311
ALLIANZ25.2730.5821.013
AMPLICO25.8831.1420.325
AVIVA26.5431.8019.819
WARTA27.2832.6119.538
średnia     19.284
AXA26.7831.9419.268
BANKOWY26.0331.0019.093
PEKAO25.6730.2317.764
PZU27.2232.0217.634
GENERALI28.3833.3517.512
AEGON26.5931.2217.413
POCZTYLION25.2129.3316.343
POLSAT29.7533.3111.966
minimalna stopa zwrotu     9.642

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2009 do 30 marca 2012

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 31.628%
minimalna stopa zwrotu: 15.814%
nazwa funduszu31.03.200930.03.2012stopa zwrotu OFE (proc.)
ING24.7333.0833.765
AMPLICO22.3329.5632.378
AVIVA22.9830.3632.115
BANKOWY22.4929.6331.747
GENERALI24.4732.2331.712
PZU23.3530.7531.692
średnia     31.628
WARTA23.6831.1031.334
NORDEA23.9831.4531.151
ALLIANZ22.2129.0430.752
AXA23.3430.4730.548
POLSAT24.9232.5130.457
PEKAO22.3529.0229.843
AEGON23.2729.9728.792
POCZTYLION21.9928.0527.558
minimalna stopa zwrotu     15.814

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2008 do 30 września 2011

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 14.735%
minimalna stopa zwrotu: 7.368%
nazwa funduszu30.09.200830.09.2011stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY24.2928.2116.138
ALLIANZ23.7827.5815.980
ING26.9831.2715.901
AXA25.2329.1515.537
POLSAT27.4431.6915.488
GENERALI26.5730.5414.942
PZU25.4729.2614.880
AMPLICO24.3827.9814.766
NORDEA25.9729.8014.748
średnia     14.735
WARTA25.7629.5514.713
AEGON24.9928.4013.645
PEKAO24.3227.5413.240
AVIVA25.4428.7713.090
POCZTYLION23.7726.8312.873
minimalna stopa zwrotu     7.368

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2008 do 31 marca 2011

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 15.177%
minimalna stopa zwrotu: 7.589%
nazwa funduszu31.03.200831.03.2011stopa zwrotu OFE (proc.)
ALLIANZ25.0529.4117.405
BANKOWY25.7529.9816.427
AXA26.5030.6915.811
POLSAT29.3033.9315.802
ING28.8033.2815.556
NORDEA27.3431.5515.399
GENERALI27.8132.0915.390
AEGON26.3230.3515.312
POCZTYLION25.0928.9315.305
średnia     15.177
PZU27.2331.3615.167
AMPLICO25.9029.7414.826
WARTA27.4731.5114.707
PEKAO25.9829.7214.396
AVIVA27.0030.6813.630
minimalna stopa zwrotu     7.589

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 28 września 2007 do 30 września 2010

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 3.36%
minimalna stopa zwrotu: -0.640%
nazwa funduszu28.09.200730.09.2010stopa zwrotu OFE (proc.)
GENERALI29.6731.225.224
AXA28.2829.715.057
AMPLICO27.6228.974.888
ALLIANZ26.8628.154.803
BANKOWY27.7728.954.249
POCZTYLION26.7927.914.181
NORDEA29.3630.413.576
AEGON28.3929.363.417
średnia     3.36
PZU29.2530.173.145
ING31.0732.002.993
WARTA29.7730.251.612
PEKAO28.0928.531.566
AVIVA29.2429.510.923
POLSAT32.6432.810.521
minimalna stopa zwrotu     -0.640

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 marca 2007 do 31 marca 2010

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 2.901%
minimalna stopa zwrotu: -1.099%
nazwa funduszu30.03.200731.03.2010stopa zwrotu OFE (proc.)
GENERALI29.0230.424.824
ALLIANZ25.9427.184.780
AMPLICO26.6427.874.617
AXA27.5928.734.132
AEGON27.4728.423.458
POCZTYLION26.2227.023.051
średnia     2.901
PZU28.3929.192.818
NORDEA28.6629.342.373
ING30.2130.912.317
BANKOWY27.4028.032.299
PEKAO27.3127.731.538
AVIVA28.1328.491.280
WARTA29.1629.310.514
POLSAT31.9531.950.000
minimalna stopa zwrotu     -1.099

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 września 2006 do 30 września 2009

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 7.909%
minimalna stopa zwrotu: 3.909%
nazwa funduszu29.09.200630.09.2009stopa zwrotu OFE (proc.)
GENERALI25.7128.3810.385
AXA24.3426.7810.025
AMPLICO23.5725.889.801
ALLIANZ23.0725.279.536
PEKAO23.6525.678.541
PZU25.0927.228.489
AEGON24.5426.598.354
POCZTYLION23.3525.217.966
średnia     7.909
POLSAT27.7429.757.246
NORDEA25.5727.306.766
BANKOWY24.4026.036.680
ING26.8828.536.138
AVIVA25.0226.546.075
WARTA25.8927.285.369
minimalna stopa zwrotu     3.909

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2006 do 31 marca 2009

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: -2.93%
minimalna stopa zwrotu: -6.930%
nazwa funduszu31.03.200631.03.2009stopa zwrotu OFE (proc.)
ALLIANZ22.2222.21-0.045
GENERALI24.5324.47-0.245
PEKAO22.5222.35-0.755
AXA23.5923.34-1.060
AMPLICO22.7722.33-1.932
NORDEA24.5223.98-2.202
AEGON23.8023.27-2.227
POCZTYLION22.6321.99-2.828
PZU24.0523.35-2.911
średnia     -2.93
POLSAT25.9824.92-4.080
BANKOWY23.4922.49-4.257
ING25.9324.73-4.628
AVIVA24.1322.98-4.766
WARTA25.0723.68-5.544
minimalna stopa zwrotu     -6.930

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2005 do 30 września 2008

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 12.576%
minimalna stopa zwrotu: 6.288%
nazwa funduszu30.09.200530.09.2008stopa zwrotu OFE (proc.)
PEKAO20.6224.3217.944
POLSAT23.5027.4416.766
GENERALI22.7826.5716.637
SKARBIEC-EMERYTURA21.0324.2015.074
POCZTYLION20.8323.7714.114
AMPLICO21.4024.3813.925
ALLIANZ20.9223.7813.671
AXA22.2025.2313.649
średnia     12.576
PZU22.7125.4712.153
AVIVA22.8025.4411.579
AEGON22.4024.9911.563
NORDEA23.3325.9711.316
WARTA23.2525.7610.796
ING24.3726.9810.710
BANKOWY22.4524.298.196
minimalna stopa zwrotu     6.288

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2005 do 31 marca 2008

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 31.481%
minimalna stopa zwrotu: 15.741%
nazwa funduszu31.03.200531.03.2008stopa zwrotu OFE (proc.)
PEKAO19.2125.9835.242
POLSAT21.8229.3034.280
AMPLICO19.3025.9034.197
GENERALI20.8127.8133.638
SKARBIEC-EMERYTURA19.0925.3632.844
POCZTYLION18.9325.0932.541
PZU20.6527.2331.864
średnia     31.481
ING21.9428.8031.267
AVIVA20.6027.0031.068
AXA20.2826.5030.671
WARTA21.1527.4729.882
ALLIANZ19.3825.0529.257
NORDEA21.1827.3429.084
AEGON20.4326.3228.830
BANKOWY20.4525.7525.917
minimalna stopa zwrotu     15.741

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2004 do 28 września 2007

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 52.497%
minimalna stopa zwrotu: 26.249%
nazwa funduszu30.09.200428.09.2007stopa zwrotu OFE (proc.)
POLSAT20.5032.6459.220
PEKAO17.9028.0956.927
AMPLICO17.8527.6254.734
ING20.1131.0754.500
AVIVA18.9529.2454.301
GENERALI19.3829.6753.096
PZU19.1629.2552.662
średnia     52.497
POCZTYLION17.6026.7952.216
SKARBIEC-EMERYTURA17.8327.0351.598
WARTA19.6929.7751.193
AXA18.7128.2851.149
AEGON18.9328.3949.974
NORDEA19.7329.3648.809
ALLIANZ18.3526.8646.376
BANKOWY19.3127.7743.811
minimalna stopa zwrotu     26.249

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2004 do 30 marca 2007

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 53.657%
minimalna stopa zwrotu: 26.829%
nazwa funduszu31.03.200430.03.2007stopa zwrotu OFE (proc.)
PEKAO16.9427.3161.216
POLSAT19.8731.9560.795
GENERALI18.5329.0256.611
WARTA18.7829.1655.272
AMPLICO17.1626.6455.245
ING19.5030.2154.923
AXA17.8627.5954.479
POCZTYLION16.9926.2254.326
PZU18.4528.3953.875
SKARBIEC-EMERYTURA17.1126.3253.828
średnia     53.657
AVIVA18.3928.1352.964
AEGON18.2527.4750.521
NORDEA19.1128.6649.974
BANKOWY18.5127.4048.028
ALLIANZ17.7325.9446.306
minimalna stopa zwrotu     26.829

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2003 do 29 września 2006

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 45.833%
minimalna stopa zwrotu: 22.917%
nazwa funduszu30.09.200329.09.2006stopa zwrotu OFE (proc.)
PEKAO15.7423.6550.254
WARTA17.3425.8949.308
POLSAT18.6527.7448.740
GENERALI17.3025.7148.613
AMPLICO16.0023.5747.313
ING18.2526.8847.288
POCZTYLION15.9423.3546.487
AXA16.6224.3446.450
PZU17.1625.0946.212
średnia     45.833
SKARBIEC-EMERYTURA16.0623.4245.828
AVIVA17.3525.0244.207
BANKOWY16.9724.4043.783
AEGON17.1724.5442.924
NORDEA18.0325.5741.819
ALLIANZ16.5223.0739.649
minimalna stopa zwrotu     22.917

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2003 do 31 marca 2006

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 53.447%
minimalna stopa zwrotu: 26.724%
nazwa funduszu31.03.200331.03.2006stopa zwrotu OFE (proc.)
POLSAT16.2425.9859.975
WARTA15.7325.0759.377
AMPLICO14.5122.7756.926
GENERALI15.6524.5356.741
POCZTYLION14.5222.6355.854
ING16.7425.9354.898
PEKAO14.6422.5253.825
średnia     53.447
AXA15.3923.5953.281
PZU15.7224.0552.990
SKARBIEC-EMERYTURA14.7222.5152.921
AVIVA15.8424.1352.336
BANKOWY15.5823.4950.770
AEGON15.8323.8050.347
NORDEA16.5624.5248.068
ALLIANZ15.4122.2244.192
minimalna stopa zwrotu     26.724

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2002 do 30 września 2005

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 52.478%
minimalna stopa zwrotu: 26.239%
nazwa funduszu30.09.200230.09.2005stopa zwrotu OFE (proc.)
ING15.5924.3756.318
AMPLICO13.7521.4055.636
WARTA14.9523.2555.518
GENERALI14.7422.7854.545
PZU14.8122.7153.342
POLSAT15.3323.5053.294
średnia     52.478
BANKOWY14.7322.4552.410
AXA14.7122.2050.918
AVIVA15.1122.8050.893
AEGON14.9522.4049.833
POCZTYLION13.9120.8349.748
NORDEA15.6423.3349.169
SKARBIEC-EMERYTURA14.1721.0348.412
PEKAO14.0520.6246.762
ALLIANZ14.5320.9243.978
minimalna stopa zwrotu     26.239

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 marca 2002 do 31 marca 2005

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 41.48%
minimalna stopa zwrotu: 20.740%
nazwa funduszu29.03.200231.03.2005stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY14.0320.4545.759
ING15.1221.9445.106
POLSAT15.0921.8244.599
AMPLICO13.4219.3043.815
PZU14.4420.6543.006
GENERALI14.5920.8142.632
WARTA14.8521.1542.424
średnia     41.48
AEGON14.5820.4340.123
NORDEA15.1521.1839.802
AXA14.6220.2838.714
ALLIANZ13.9919.3838.528
PEKAO13.8719.2138.500
SKARBIEC-EMERYTURA13.8919.0937.437
POCZTYLION13.7918.9337.273
AVIVA15.0320.6037.059
minimalna stopa zwrotu     20.740

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 28 września 2001 do 30 września 2004

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 53.824%
minimalna stopa zwrotu: 26.912%
nazwa funduszu28.09.200130.09.2004stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY11.0519.3174.751
ING12.6420.1159.098
PZU12.2019.1657.049
POLSAT13.1020.5056.489
GENERALI12.4819.3855.288
WARTA12.7519.6954.431
NORDEA12.8119.7354.020
średnia     53.824
AMPLICO11.7117.8552.434
ALLIANZ12.1418.3551.153
AVIVA12.7618.9548.511
SKARBIEC-EMERYTURA12.0717.8347.722
AEGON12.8318.9347.545
PEKAO12.1417.9047.446
AXA12.7418.7146.860
POCZTYLION12.1017.6045.455
KREDYT BANK11.9116.2136.104
minimalna stopa zwrotu     26.912

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 marca 2002 do 31 marca 2004

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 25.966%
minimalna stopa zwrotu: 12.983%
nazwa funduszu29.03.200231.03.2004stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY14.0318.5131.932
POLSAT15.0919.8731.677
ING15.1219.5028.968
AMPLICO13.4217.1627.869
PZU14.4418.4527.770
GENERALI14.5918.5327.005
ALLIANZ13.9917.7326.733
WARTA14.8518.7826.465
NORDEA15.1519.1126.139
średnia     25.966
AEGON14.5818.2525.171
KREDYT BANK12.7315.7924.038
POCZTYLION13.7916.9923.205
SKARBIEC-EMERYTURA13.8917.1123.182
AVIVA15.0318.3922.355
AXA14.6217.8622.161
PEKAO13.8716.9422.134
minimalna stopa zwrotu     12.983

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 grudnia 2001 do 31 grudnia 2003

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 26.046%
minimalna stopa zwrotu: 13.023%
nazwa funduszu31.12.200131.12.2003stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY13.3117.3430.278
ING14.3118.6230.119
POLSAT14.5318.8029.387
NORDEA14.3718.3727.836
PZU13.7517.5727.782
AMPLICO12.8316.2826.890
ALLIANZ13.3816.9626.756
GENERALI13.9417.5926.184
średnia     26.046
AEGON14.0317.4424.305
WARTA14.3617.7423.538
SKARBIEC-EMERYTURA13.3216.4423.423
AVIVA14.3117.5922.921
POCZTYLION13.3616.2121.332
AXA14.0016.9421.000
KREDYT BANK12.4014.9020.161
PEKAO13.5616.0318.215
minimalna stopa zwrotu     13.023

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 28 września 2001 do 30 września 2003

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 38.829%
minimalna stopa zwrotu: 19.415%
nazwa funduszu28.09.200130.09.2003stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY11.0516.9753.575
ING12.6418.2544.383
POLSAT13.1018.6542.366
NORDEA12.8118.0340.749
PZU12.2017.1640.656
średnia     38.829
GENERALI12.4817.3038.622
AMPLICO11.7116.0036.635
ALLIANZ12.1416.5236.079
WARTA12.7517.3436.000
AVIVA12.7617.3535.972
AEGON12.8317.1733.827
SKARBIEC-EMERYTURA12.0716.0633.057
POCZTYLION12.1015.9431.736
AXA12.7416.6230.455
PEKAO12.1415.7429.654
KREDYT BANK11.9114.6022.586
minimalna stopa zwrotu     19.415

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 czerwca 2001 do 30 czerwca 2003

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 32.953%
minimalna stopa zwrotu: 16.477%
nazwa funduszu29.06.200130.06.2003stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY11.5816.4441.969
ING12.8217.6737.832
PZU12.1516.6036.626
NORDEA12.8617.3835.148
ALLIANZ12.0616.0933.416
średnia     32.953
AMPLICO11.6215.3532.100
POLSAT13.1817.3431.563
GENERALI12.6516.5831.067
AVIVA12.8216.7030.265
AEGON12.9916.6728.329
AXA12.7416.1426.688
PEKAO12.1415.2325.453
WARTA13.3516.6624.794
POCZTYLION12.5015.3522.800
SKARBIEC-EMERYTURA12.6215.4522.425
KREDYT BANK11.7114.1220.581
minimalna stopa zwrotu     16.477

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 marca 2001 do 31 marca 2003

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 26.29%
minimalna stopa zwrotu: 13.145%
nazwa funduszu30.03.200131.03.2003stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY11.4915.5835.596
PZU12.1115.7229.810
ING12.9016.7429.767
NORDEA12.8016.5629.375
ALLIANZ12.0315.4128.096
średnia     26.29
AMPLICO11.5514.5125.628
POLSAT13.0216.2424.731
AVIVA12.7615.8424.138
GENERALI12.6815.6523.423
AXA12.5215.3922.923
PEKAO11.9514.6422.510
AEGON13.1015.8320.840
SKARBIEC-EMERYTURA12.5714.7217.104
POCZTYLION12.4614.5216.533
WARTA13.5015.7316.519
KREDYT BANK11.6913.5515.911
minimalna stopa zwrotu     13.145

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 grudnia 2000 do 31 grudnia 2002

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 21.965%
minimalna stopa zwrotu: 10.983%
nazwa funduszu29.12.200031.12.2002stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA13.0616.5426.646
ING13.3016.7225.714
PZU12.5415.7325.439
AVIVA13.0416.0022.699
ALLIANZ12.4915.2922.418
średnia     21.965
BANKOWY12.8115.6221.936
POLSAT13.5116.1019.171
GENERALI13.1915.7019.030
AXA12.9915.4218.707
PEKAO12.4114.5217.002
AEGON13.5715.8416.728
EGO13.5315.5915.225
AMPLICO12.6314.5515.202
WARTA14.1615.8211.723
POCZTYLION13.1514.6811.635
SKARBIEC-EMERYTURA13.3114.8511.570
KREDYT BANK12.1913.5811.403
minimalna stopa zwrotu     10.983

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 września 2000 do 30 września 2002

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 23.131%
minimalna stopa zwrotu: 11.566%
nazwa funduszu29.09.200030.09.2002stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA12.1815.6428.407
ING12.1515.5928.313
PZU11.8614.8124.874
AVIVA12.1915.1123.954
średnia     23.131
ALLIANZ11.8214.5322.927
GENERALI12.1314.7421.517
PEKAO11.6814.0520.291
POLSAT12.7515.3320.235
AXA12.3014.7119.593
BANKOWY12.3414.7319.368
EGO12.4914.8618.975
AEGON12.7814.9516.980
AMPLICO11.9413.7515.159
WARTA13.0314.9514.735
POCZTYLION12.2413.9113.644
SKARBIEC-EMERYTURA12.5214.1713.179
KREDYT BANK11.4612.8712.304
minimalna stopa zwrotu     11.566

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 czerwca 2000 do 28 czerwca 2002

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 19.779%
minimalna stopa zwrotu: 9.800%
nazwa funduszu30.06.200028.06.2002stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA12.4715.4623.978
ING12.5515.3922.629
AVIVA12.3815.1822.617
PZU12.1314.5920.280
średnia     19.779
GENERALI12.4214.7618.841
ALLIANZ12.2014.3017.213
POLSAT13.1615.3616.717
AXA12.6314.7116.469
WARTA13.0615.1415.926
PEKAO12.1513.9815.062
EGO12.9314.8214.617
AEGON13.0714.7913.160
BANKOWY12.9414.5712.597
KREDYT BANK11.4112.8312.445
AMPLICO12.1113.6012.304
POCZTYLION12.4813.9111.458
SKARBIEC-EMERYTURA12.7714.1210.572
minimalna stopa zwrotu     9.800

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2000 do 29 marca 2002

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 15.614%
minimalna stopa zwrotu: 7.807%
nazwa funduszu31.03.200029.03.2002stopa zwrotu OFE (proc.)
PZU12.0914.4419.438
POLSAT12.7115.0918.725
GENERALI12.3514.5918.138
AVIVA12.7815.0317.606
NORDEA12.9415.1517.079
ING12.9715.1216.577
średnia     15.614
AXA12.7114.6215.028
ALLIANZ12.3113.9913.647
WARTA13.1514.8512.928
EGO13.0114.6312.452
AEGON13.0914.5811.383
PEKAO12.4813.8711.138
KREDYT BANK11.6112.739.647
POCZTYLION12.6813.798.754
AMPLICO12.3613.428.576
SKARBIEC-EMERYTURA12.8313.898.262
BANKOWY13.3114.035.409
minimalna stopa zwrotu     7.807

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 grudnia 1999 do 31 grudnia 2001

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 21.464%
minimalna stopa zwrotu: 10.732%
nazwa funduszu31.12.199931.12.2001stopa zwrotu OFE (proc.)
POLSAT11.4214.5327.233
ING11.5014.3124.435
AVIVA11.5514.3123.896
AXA11.3214.0023.675
ALLIANZ10.8813.3822.978
GENERALI11.3413.9422.928
średnia     21.464
NORDEA11.8514.3721.266
PZU11.3813.7520.826
PEKAO11.2813.5620.213
WARTA11.9914.3619.766
POCZTYLION11.2413.3618.861
SKARBIEC-EMERYTURA11.2613.3218.295
EGO11.8813.9317.256
KREDYT BANK10.6512.4016.432
AEGON12.0514.0316.432
AMPLICO11.4312.8312.248
BANKOWY11.9013.3111.849
minimalna stopa zwrotu     10.732

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 1999 do 28 września 2001

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 18.091%
minimalna stopa zwrotu: 9.046%
nazwa funduszu30.09.199928.09.2001stopa zwrotu OFE (proc.)
RODZINA10.0212.8628.343
POLSAT10.4913.1024.881
AVIVA10.4112.7622.574
WARTA10.6512.7519.718
ING10.5712.6419.584
GENERALI10.4512.4819.426
AXA10.6912.7419.177
KREDYT BANK10.0511.9118.507
ALLIANZ10.2812.1418.093
średnia     18.091
PEKAO10.2912.1417.979
NORDEA10.9112.8117.415
POCZTYLION10.3612.1016.795
AEGON11.0812.8315.794
EGO10.8012.4715.463
PZU10.5812.2015.312
SKARBIEC-EMERYTURA10.6112.0713.761
AMPLICO10.6511.719.953
BANKOWY10.9011.051.376
minimalna stopa zwrotu     9.046

OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 czerwca 1999 do 29 czerwca 2001

Średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 22.097%
minimalna stopa zwrotu: 11.049%
nazwa funduszu30.06.199929.06.2001stopa zwrotu OFE (proc.)
WARTA10.3713.3528.737
RODZINA10.0012.8228.200
POLSAT10.3813.1826.975
AVIVA10.2612.8224.951
AEGON10.4912.9923.832
ING10.3912.8223.388
EGO10.4612.8723.040
POCZTYLION10.1712.5022.911
SKARBIEC-EMERYTURA10.2912.6222.643
NORDEA10.4912.8622.593
AXA10.4112.7422.382
średnia     22.097
GENERALI10.3912.6521.752
PEKAO10.0012.1421.400
ALLIANZ10.0012.0620.600
KREDYT BANK10.0011.7117.100
PZU10.4012.1516.827
AMPLICO10.3311.6212.488
BANKOWY10.5211.5810.076
minimalna stopa zwrotu     11.049