STRONA GŁÓWNA         
BM PEKAO         
BM PEKAO (DAWNIEJ CDM PEKAO S.A.)         
ANALIZY PEKAO         
BANK PEKAO SA         
Bank Pekao

Agencyjne

CM International wprowadza nowe urządzenie do terapii falą uderzeniową , (20.02.2020 16:22)

CM International, notowany na NewConnect producent nowej generacji urządzeń wykorzystywanych do zabiegów medycyny estetycznej, z sukcesem zakończył testy nowego urządzenia pod nazwą Athor. Zostały one przeprowadzone w Hiszpanii wraz z partnerem handlowym CMI. Po wprowadzeniu produktu do sprzedaży CMI zachowa wszelkie prawa do sprzedaży produktu na całym świecie poza rynkiem hiszpańskim.

Help Will Come Tomorrow debiutuje na Kicstarterze, (20.02.2020 16:16)

Klabater, notowany na NewConnect wydawca i producent gier wideo, rozpoczyna kolejną kampanię na Kickstarterze. Spółka chce zebrać 12 tys. dolarów na przeprowadzenie zaawansowanych testów jakościowych, szlifowanie balansu rozgrywki oraz dogranie dodatkowej ścieżki dźwiękowej dla projektu z portfolio wydawniczego - Help Will Come Tomorrow. Producentem tytułu jest studio Arclight Creations z Polski. Kampania potrwa do 20 marca. Premiera gry planowana jest 21 kwietniu br. Projekt będzie dostępny w wersji na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

ML System rozwija sprzedaż zagraniczną, (20.02.2020 11:16)

ML System, wyspecjalizowana spółka technologiczna, będąca liderem polskiego rynku fotowoltaiki zintegrowanej z budynkami (BIPV), realizuje kilka istotnych projektów eksportowych w Chorwacji, Norwegii i Włoszech. Spółka oczekuje systematycznego wzrostu potencjału zagranicznego.

Energa Obrót: Startują gminne spotkania o fotowoltaice, (19.02.2020 15:12)

Popularność instalacji fotowoltaicznych w kraju rośnie. Energa podąża za trendami i przedstawia swoim klientom nową propozycję: instalację odnawialnych źródeł energii, produkcję zielonej energii, a w rezultacie zmniejszenie rachunków.

Grupa INC wspiera fintech iPOS w pozyskaniu finansowania, (19.02.2020 13:44)

Specjalizująca się w finansowaniu innowacyjnych podmiotów Grupa INC podpisała umowę z fintechem iPOS - producentem rewolucyjnego rozwiązania fiskalno-płatniczego, które integruje oprogramowanie i sprzęt fiskalny oraz usługi dodatkowe dla sklepów i punktów usługowych. Dom Maklerski INC będzie pełnił funkcję oferującego w procesie emisji akcji iPOS.

Grupa PZU wybuduje biurowiec przy ul. Oławskiej we Wrocławiu, (19.02.2020 13:15)

Na generalnego wykonawcę biurowca, który powstanie przy ul. Oławskiej 35 we Wrocławiu, Grupa PZU wybrała firmę Warbud. Komercjalizacją powstałej powierzchni biurowo - usługowej zajmie się z kolei firma CBRE. Inwestorem całości jest Tower Inwestycje - spółka z Grupy PZU. Budynek stanie na działce, na której od 1970 roku znajdował się biurowiec PZU. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2. kwartał 2022 roku.

TAURON ostrzega - nie daj się oszukać, (19.02.2020 11:29)

TAURON ostrzega swoich klientów przed osobami, które podszywają się pod pracowników spółki. Klienci otrzymują fałszywe e-maile z groźbą: "Jeżeli nie odnotujemy wpłaty w przeciągu 24 godzin, będziemy zmuszeni przerwać dostawę prądu". Wiadomości tego typu są próbą wyłudzenia pieniędzy!

Spyrosoft z rekordowym zyskiem czeka na debiut, (18.02.2020 13:17)

W 2019 roku Grupa osiągnęła zysk netto na poziomie 5,4 mln zł, co w porównaniu z rokiem poprzednim oznacza prawie dwukrotny wzrost. W ostatnich miesiącach spółka rozwijała sprzedaż zagraniczną oraz wzmacniała obszary dedykowane poszczególnym branżom. Spyrosoft czeka na wyznaczenie pierwszego dnia notowań na rynku NewConnect.

Carbon Studio ma umowę z HTC Corporation!, (18.02.2020 13:04)

Carbon Studio, notowany na NewConnect producent i wydawca gier dedykowanych wirtualnej rzeczywistości (VR), zawarł umowę ze światową spółką HTC Corporation. Jej przedmiotem jest produkcja flagowego tytułu spółki - The Wizards - w wersji na gogle HTC Vive Focus Plus.

Grupa Selena z tytułem Ukryty Czempion, (18.02.2020 12:11)

Grupa Selena - jeden z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej oraz właściciel marki TYTAN - została uhonorowana tytułem Hidden Champion w raporcie opracowanym na zlecenie Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR).

Talenty w KGHM znowu poszukiwane, (17.02.2020 18:26)

Ruszają zapisy do drugiej edycji Szkoły Przywództwa KGHM "Przewodnicy". Podczas trzyetapowej rekrutacji miedziowa spółka wybierze 30 studentów i absolwentów, którzy wezmą udział w cyklu zajęć przygotowujących do pracy w biznesie, administracji lub organizacjach pozarządowych. Chętni mogą przesyłać zgłoszenia do 2 marca.