STRONA GŁÓWNA         
DM PEKAO         
CDM PEKAO SA         
ANALIZY PEKAO         
BANK PEKAO SA         
Bank Pekao

Ostatnia szansa na wsparcie od miliardera, Poniedziałek, 17 lipca 2017 (11:14)

Jeszcze do 31 lipca br. można wysyłać zgłoszenia do pilotażowej fazy programu InCredibles. Program ten zapewnia wsparcie wchodzącym na rynek spółkom innowacyjnym i start-upom.

Program InCredibles prowadzony przez Sebastiana Kulczyka we współpracy z Campus Warsaw i Fundacją Startup Poland w założeniu ma wspierać firmy innowacyjne i start-upy, które wyszły już z fazy wstępnej i chcą wejść na rynek. Firmy uczestniczące w programie muszą posiadać doświadczenie przynajmniej w jednym akceleratorze, ukończyć fazę MVP lub dotrzeć do etapu user and revenue traction. Konieczne jest także posiadanie wykazującego wszystkie zaplanowane funkcjonalności prototypu nowego produktu lub usługi.

Termin zgłoszeń do fazy pilotażowej programu, ze względu na wielką ilość zainteresowanych firm, został przesunięty na 31 lipca br.

- To dla mnie duża satysfakcja, że po pierwsze spółki tak licznie odpowiedziały na nasze zaproszenie do InCredibles, a po drugie jakość składanych wniosków jest tak wysoka. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, żeby przedłużyć fazę aplikacyjną programu o kolejne dwa tygodnie. Czekamy na następne, interesujące projekty - powiedział Sebastian Kulczyk.

Program InCredibles został tak skonstruowany, aby uczestniczące w nim firmy otrzymały nie tylko wsparcie finansowe, ale także i mentoring międzynarodowych fachowców z wybranej przez finalistów branży. Będzie on dopasowany do konkretnych projektów, które mają wejść do akceleracji. Pilotażowa edycja programu obejmie 10 innowacyjnych projektów biznesowych, z których pięć będzie uczestniczyć w programie akceleracji. Każdy z tych pięciu projektów otrzyma po 100 tys. dolarów wsparcia.

Aplikacje do programu można wysyłać za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie: https://incredibles.pl/en/application-form/