STRONA GŁÓWNA         
BM PEKAO         
BM PEKAO (DAWNIEJ CDM PEKAO S.A.)         
ANALIZY PEKAO         
BANK PEKAO SA         
Bank Pekao

Planowane

MDA - 2020-02-11
MedApp, notowana na NewConnect spółka technologiczna, rozpoczęła ofertę publiczną akcji serii G, w ramach której planuje pozyskać do 2,68 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie prasowym. Spółka zamierza wyemitować 4 mln akcji serii G po cenie emisyjnej 0,67 zł.
Środki pozyskane z emisji spółka chce przeznaczyć na dalszy rozwój produktów (CarnaLife Holo i CarnaLife System), a także rozszerzenie działań marketingowych związanych z ich komercjalizacją. Nowe środki mają też pozwolić spółce na rozpoczęcie procesu certyfikacji FDA w Stanach Zjednoczonych.
Zapisy trwają od 10 do 28 lutego br. Firmą inwestycyjną pośredniczącą w oferowaniu akcji jest Prosper Capital Dom Maklerski.
MedApp specjalizuje się w sztucznej inteligencji i mieszanej rzeczywistości. Spółka rozwija system CarnaLife (do wykrywania nieprawidłowości sygnałów EKG), CarnaLife Holo (technologię umożliwiającą wizualizację struktury serca) oraz CarnaLife Lite (aplikację do monitorowania stanu zdrowia dla pacjentów). Produkty spółki skierowane są do pacjentów, lekarzy i placówek medycznych.
Żródło: PAP
PNW - 2019-12-13
GPW w Warszawie zatwierdziła Dokument Informacyjny spółki Plantwear i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji producenta drewnianych akcesoriów lifestylowych. Debiut na NewConnect planowany jest na styczeń 2020 r.
Za wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect odpowiada autoryzowany doradca INC. Wprowadzenie akcji Plantwear do obrotu będzie także pierwszym projektem zrealizowanym przez Grupę INC, który przejdzie pełną ścieżkę upublicznienia, od zaprezentowania warunków oferty publicznej na platformie CrowdConnect.pl, po wprowadzenie na rynek giełdowy.
Spółka działa na rynku lifestylowych akcesoriów drewnianych w Polsce. Jest producentem wysokiej jakości, unikatowych drewnianych zegarków, biżuterii i akcesoriów.
Żródło: Komunikat ze spółki
STARWARD INDUSTRIES - 2019-11-25
Starward Industries chce zadebiutować na NewConnect w drugim kwartale 2020 r. Spółka rozpoczęła ofertę publiczną, z której chce pozyskać 2,9-3,2 mln zł.
Starward Industries prawie od roku tworzy swoją debiutancką grę komputerową opartą na jednej z powieści Stanisława Lema. Premiera gry ma odbyć się w 2021 roku.
Spółka zamierza zaoferować inwestorom w publicznej emisji 73.005 akcji, które będą stanowiły ok. 4 proc. obecnego kapitału zakładowego. Cena emisyjna będzie zawierała się w przedziale 40-44 zł. Budowa księgi popytu rozpocznie się 27 listopada i potrwa do 29 listopada (godz. 15.00). Zapisy dla akcje odbędą się w dniach 2-12 grudnia.
Oferującym jest Dom Maklerski Navigator.
Żródło: PAP
CDA - 2019-05-06
GPW wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji spółki CDA na środę, 8 maja - wynika z uchwały zarządu giełdy. Spółka będzie notowana na rynku NewConnect. Do obrotu ma trafić 876.255 akcji serii B oraz 154.645 akcji serii C.
Portal CDA oferuje dostęp do pełnometrażowych filmów oraz seriali w modelu bezpłatnym oraz płatnym (CDA Premium).
W ramach oferty publicznej, realizowanej w 2017 roku, CwMedia - właściciel serwisu CDA - oferowała inwestorom 1 mln akcji nowej emisji z ceną maksymalną na poziomie 5,5 zł. Ostatecznie spółka przydzieliła 154.645 akcji i pozyskała 850,5 tys. zł.
Żródło: PAP
CMI - 2019-04-23
Spółka CM International, działająca na rynku medycyny estetycznej, zadebiutuje na rynku NewConnect 24 kwietnia - podała giełda.
Do obrotu wprowadzonych będzie 260.000 akcji serii B i 3.000 akcji serii C.
Działalność spółki obejmuje projektowanie, rozwój, produkcję i dystrybucję urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów kosmetycznych.
CM International będzie 385. spółką notowaną na rynku NewConnect oraz 5. debiutem na tym rynku w 2019 roku.
Żródło: PAP
MSM - 2019-04-12
Massmedica S.A. zadebiutuje na rynku NewConnect w czwartek, 18 kwietnia - podała giełda. Do obrotu wprowadzonych będzie 85.000 akcji serii B i 129.899 akcji serii C. Spółka będzie notowana pod nazwą skróconą "MSM" i z oznaczeniem "MSM".
Spółka działa w obszarach medycyny rekonstrukcyjnej, regeneracyjnej, anti-aging i estetycznej. Zajmuje się m.in. dystrybucją implantów i innych materiałów medycznych stosowanych w leczeniu chorób układu narządu ruchu.
Żródło: PAP/INTERIA.PL
BBT - 2019-04-08
BoomBit, producent i wydawca gier na mobilne systemy operacyjne, planuje pozyskać z emisji akcji serii C ok. 46,2 mln zł - poinformowała spółka w prospekcie emisyjnym. Ofertą objętych jest do 1,3 mln nowych akcji serii C oraz do 1,52 mln akcji serii B, oferowanych przez obecnych akcjonariuszy.
Spółka zamierza przeznaczyć 40 mln zł na kampanie marketingowe (User Acquisition, pozyskiwanie użytkowników) mające na celu zwiększenie bazy użytkowników gier free-to-play. Kwota 6,2 mln zł trafić ma na prace rozwojowe nowych gier oraz narzędzi analitycznych, w tym Core Engine.
Ofertą objętych jest do 1,3 mln emitowanych akcji serii C oraz do 600 tys. akcji serii B oferowanych do sprzedaży przez ATM Grupa, do 460 tys. akcji serii B oferowanych przez We Are One, do 230 tys. akcji serii B oferowanych przez Karolinę Szablewską-Olejarz oraz do 230 tys. akcji serii B oferowanych przez prezesa spółki Marcina Olejarza.
Przyjmowanie zapisów i wpłat w transzy inwestorów indywidualnych zaplanowane jest na 9-16 kwietnia. Budowa księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych odbędzie się w dniach 9-17 kwietnia. Przyjmowanie zapisów w transzy inwestorów instytucjonalnych ustalono na 18-24 kwietnia.
Oferującym, współprowadzącym księgę popytu i doradcą finansowym w procesie jest Vestor DM. Współoferującym jest BM Alior Banku, natomiast funkcję współprowadzącego księgę popytu pełnić będzie Trigon DM.
Żródło: PAP
PHR - 2019-03-20
Pharmena rozpoczyna publiczną ofertę akcji. Chce przenieść notowania na rynek równoległy GPW, po czym planuje pozyskać z emisji akcji serii E ok. 15,3 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.
Większość funduszy pozyskanych z emisji (ponad 12 mln zł, w tym spłata pożyczki w wysokości 6 mln zł) spółka rzeznaczy na wprowadzenie suplementów diety do sprzedaży w Polsce i częściowo w wybranych krajach Unii Europejskiej.
We wtorek KNF zatwierdziła prospekt emisyjny spółki, który został sporządzony w związku z planowaną emisją do 2.638.516 akcji zwykłych na okaziciela serii E z zachowaniem prawa poboru przez dotychczasowych akcjonariuszy.
Objęcie akcji zadeklarował Pelion, większościowy udziałowiec Pharmeny.
Cena emisyjna jednej akcji została ustalona na 6 zł. Dniem ustalenia prawa poboru do akcji nowej emisji był 20 grudnia 2018 r.
Zgodnie z harmonogramem przed rozpoczęciem zapisów tj. do 3 kwietnia 2019 r. nastąpić ma przeniesienie notowań akcji Pharmeny z rynku NewConnect na rynek równoległy GPW.
Od 4 do 23 kwietnia 2019 r. przyjmowane będą zapisy podstawowe i dodatkowe w ramach wykonania praw poboru. 8 maja nastąpić ma przydział akcji objętych w ramach wykonania prawa poboru oraz zapisów dodatkowych.
Rolę oferującego w procesie oferty publicznej pełni Vestor Dom Maklerski. Doradcą prawnym jest kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto Sp. k.
Żródło: PAP
PNW - 2019-03-14
Plantwear S.A., spółka działająca na rynku lifestylowych akcesoriów z drewna w Polsce, rozpoczęła emisję akcji. Oferta publiczna prezentowana jest na CrowdConnect.pl, platformie crowdinvesting, gdzie zainteresowani inwestorzy mogą zapoznać się z jej parametrami oraz dokumentem ofertowym. Emisja przeprowadzana jest w związku z zamiarem ubiegania się o wprowadzenie akcji spółki do obrotu na rynku NewConnect w 2019 roku.
Oferta publiczna akcji serii C obejmuje 363 636 zwykłych akcji na okaziciela. Cena emisyjna została ustalona na 6,60 zł za akcję. Zapisów można dokonywać do 10 maja 2019 r.
Kwota emisji to 2.399.998 zł, tym samym oferta podlega przepisom ustawy o ofercie publicznej i obrocie instrumentami finansowymi dotyczącym ofert do 1 mln euro. Nad całością czuwa Dom Maklerski INC S.A. (posiadający zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na wykonywanie działalności maklerskiej), będący właścicielem CrowdConnect.pl i jednocześnie oferującym akcje w ramach prezentowanych na platformie ofert publicznych.
Plantwear jest pierwszą spółką, której emisja prezentowana jest na CrowdConnect.pl.
CrowdConnect.pl to platforma crowdinvesting dedykowana emitentom z sektora małych i średnich firm, dla których docelowym kierunkiem rozwoju jest debiut na rynku kapitałowym.
Pozyskany w ramach emisji kapitał zostanie przeznaczony na dalszy rozwój spółki, zarówno pod kątem oferty, jak i wejścia na nowe rynki.
Żródło: Komunikat ze spółki
PNT - 2018-11-19
Kurs akcji spółki Pointpack.pl wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na NewConnect o 7,56 proc. do 19,36 zł.
Spółka przeprowadziła ofertę prywatną akcji i pozyskała 2,1 mln zł środków na dalszy rozwój.
Pointpack.pl to spółka tworząca rozwiązania IT dla branży handlowej oraz kurierskiej w obszarze logistyki miejskiej.
Żródło: PAP
Następne »strona 1/563