STRONA GŁÓWNA         
DM PEKAO         
DM PEKAO (DAWNIEJ CDM PEKAO S.A.)         
ANALIZY PEKAO         
BANK PEKAO SA         
Bank Pekao

Planowane

CDA - 2019-05-06
GPW wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji spółki CDA na środę, 8 maja - wynika z uchwały zarządu giełdy. Spółka będzie notowana na rynku NewConnect. Do obrotu ma trafić 876.255 akcji serii B oraz 154.645 akcji serii C.
Portal CDA oferuje dostęp do pełnometrażowych filmów oraz seriali w modelu bezpłatnym oraz płatnym (CDA Premium).
W ramach oferty publicznej, realizowanej w 2017 roku, CwMedia - właściciel serwisu CDA - oferowała inwestorom 1 mln akcji nowej emisji z ceną maksymalną na poziomie 5,5 zł. Ostatecznie spółka przydzieliła 154.645 akcji i pozyskała 850,5 tys. zł.
Żródło: PAP
CMI - 2019-04-23
Spółka CM International, działająca na rynku medycyny estetycznej, zadebiutuje na rynku NewConnect 24 kwietnia - podała giełda.
Do obrotu wprowadzonych będzie 260.000 akcji serii B i 3.000 akcji serii C.
Działalność spółki obejmuje projektowanie, rozwój, produkcję i dystrybucję urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów kosmetycznych.
CM International będzie 385. spółką notowaną na rynku NewConnect oraz 5. debiutem na tym rynku w 2019 roku.
Żródło: PAP
MSM - 2019-04-12
Massmedica S.A. zadebiutuje na rynku NewConnect w czwartek, 18 kwietnia - podała giełda. Do obrotu wprowadzonych będzie 85.000 akcji serii B i 129.899 akcji serii C. Spółka będzie notowana pod nazwą skróconą "MSM" i z oznaczeniem "MSM".
Spółka działa w obszarach medycyny rekonstrukcyjnej, regeneracyjnej, anti-aging i estetycznej. Zajmuje się m.in. dystrybucją implantów i innych materiałów medycznych stosowanych w leczeniu chorób układu narządu ruchu.
Żródło: PAP/INTERIA.PL
BBT - 2019-04-08
BoomBit, producent i wydawca gier na mobilne systemy operacyjne, planuje pozyskać z emisji akcji serii C ok. 46,2 mln zł - poinformowała spółka w prospekcie emisyjnym. Ofertą objętych jest do 1,3 mln nowych akcji serii C oraz do 1,52 mln akcji serii B, oferowanych przez obecnych akcjonariuszy.
Spółka zamierza przeznaczyć 40 mln zł na kampanie marketingowe (User Acquisition, pozyskiwanie użytkowników) mające na celu zwiększenie bazy użytkowników gier free-to-play. Kwota 6,2 mln zł trafić ma na prace rozwojowe nowych gier oraz narzędzi analitycznych, w tym Core Engine.
Ofertą objętych jest do 1,3 mln emitowanych akcji serii C oraz do 600 tys. akcji serii B oferowanych do sprzedaży przez ATM Grupa, do 460 tys. akcji serii B oferowanych przez We Are One, do 230 tys. akcji serii B oferowanych przez Karolinę Szablewską-Olejarz oraz do 230 tys. akcji serii B oferowanych przez prezesa spółki Marcina Olejarza.
Przyjmowanie zapisów i wpłat w transzy inwestorów indywidualnych zaplanowane jest na 9-16 kwietnia. Budowa księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych odbędzie się w dniach 9-17 kwietnia. Przyjmowanie zapisów w transzy inwestorów instytucjonalnych ustalono na 18-24 kwietnia.
Oferującym, współprowadzącym księgę popytu i doradcą finansowym w procesie jest Vestor DM. Współoferującym jest BM Alior Banku, natomiast funkcję współprowadzącego księgę popytu pełnić będzie Trigon DM.
Żródło: PAP
PHR - 2019-03-20
Pharmena rozpoczyna publiczną ofertę akcji. Chce przenieść notowania na rynek równoległy GPW, po czym planuje pozyskać z emisji akcji serii E ok. 15,3 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.
Większość funduszy pozyskanych z emisji (ponad 12 mln zł, w tym spłata pożyczki w wysokości 6 mln zł) spółka rzeznaczy na wprowadzenie suplementów diety do sprzedaży w Polsce i częściowo w wybranych krajach Unii Europejskiej.
We wtorek KNF zatwierdziła prospekt emisyjny spółki, który został sporządzony w związku z planowaną emisją do 2.638.516 akcji zwykłych na okaziciela serii E z zachowaniem prawa poboru przez dotychczasowych akcjonariuszy.
Objęcie akcji zadeklarował Pelion, większościowy udziałowiec Pharmeny.
Cena emisyjna jednej akcji została ustalona na 6 zł. Dniem ustalenia prawa poboru do akcji nowej emisji był 20 grudnia 2018 r.
Zgodnie z harmonogramem przed rozpoczęciem zapisów tj. do 3 kwietnia 2019 r. nastąpić ma przeniesienie notowań akcji Pharmeny z rynku NewConnect na rynek równoległy GPW.
Od 4 do 23 kwietnia 2019 r. przyjmowane będą zapisy podstawowe i dodatkowe w ramach wykonania praw poboru. 8 maja nastąpić ma przydział akcji objętych w ramach wykonania prawa poboru oraz zapisów dodatkowych.
Rolę oferującego w procesie oferty publicznej pełni Vestor Dom Maklerski. Doradcą prawnym jest kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto Sp. k.
Żródło: PAP
PLANTWEAR - 2019-03-14
Plantwear S.A., spółka działająca na rynku lifestylowych akcesoriów z drewna w Polsce, rozpoczęła emisję akcji. Oferta publiczna prezentowana jest na CrowdConnect.pl, platformie crowdinvesting, gdzie zainteresowani inwestorzy mogą zapoznać się z jej parametrami oraz dokumentem ofertowym. Emisja przeprowadzana jest w związku z zamiarem ubiegania się o wprowadzenie akcji spółki do obrotu na rynku NewConnect w 2019 roku.
Oferta publiczna akcji serii C obejmuje 363 636 zwykłych akcji na okaziciela. Cena emisyjna została ustalona na 6,60 zł za akcję. Zapisów można dokonywać do 10 maja 2019 r.
Kwota emisji to 2.399.998 zł, tym samym oferta podlega przepisom ustawy o ofercie publicznej i obrocie instrumentami finansowymi dotyczącym ofert do 1 mln euro. Nad całością czuwa Dom Maklerski INC S.A. (posiadający zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na wykonywanie działalności maklerskiej), będący właścicielem CrowdConnect.pl i jednocześnie oferującym akcje w ramach prezentowanych na platformie ofert publicznych.
Plantwear jest pierwszą spółką, której emisja prezentowana jest na CrowdConnect.pl.
CrowdConnect.pl to platforma crowdinvesting dedykowana emitentom z sektora małych i średnich firm, dla których docelowym kierunkiem rozwoju jest debiut na rynku kapitałowym.
Pozyskany w ramach emisji kapitał zostanie przeznaczony na dalszy rozwój spółki, zarówno pod kątem oferty, jak i wejścia na nowe rynki.
Żródło: Komunikat ze spółki
PNT - 2018-11-19
Kurs akcji spółki Pointpack.pl wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na NewConnect o 7,56 proc. do 19,36 zł.
Spółka przeprowadziła ofertę prywatną akcji i pozyskała 2,1 mln zł środków na dalszy rozwój.
Pointpack.pl to spółka tworząca rozwiązania IT dla branży handlowej oraz kurierskiej w obszarze logistyki miejskiej.
Żródło: PAP
BROWAR JASTRZĘBIE - 2018-10-25
Browar Jastrzębie S.A., spółka działająca w branży piwowarskiej, podtrzymuje swoje plany wejścia na rynek NewConnect. Najpierw jednak przeprowadzi kampanię equity crowdfunding poprzez platformę finansowania udziałowego Beesfund, z której zamierza pozyskać do 4 mln zł na dalszy rozwój.
Żródło: Komunikat ze spółki
OVID WORKS - 2018-10-16
Producent gier Ovid Works chce zadebiutować na rynku NewConnect w 2019 roku - podała spółka w komunikacie prasowym.
Właścicielem 42 proc. udziałów Ovid Works jest Varsav Game Studios, notowane na NewConnect od 2012 roku.
Ovid Works zatrudnia dziesięciu pracowników, a pierwszym projektem spółki była gra "Interkosmos" wykorzystująca technologię wirtualnej rzeczywistości.
Żródło: PAP
SMYK - 2018-08-13
Spółka Smyk Holding złożyła 24 lipca prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego - podała KNF na stronie internetowej.
W czerwcu prasa pisała, że władze brytyjskiego funduszu private equity Bridgepoint zastanawiają się nad przeprowadzeniem pierwotnej oferty publicznej sieci sklepów Smyk. Fundusz kupił Smyka od Empik Media & Fashion w 2016 roku.
Smyk to sieć sklepów specjalistycznych z artykułami dla dzieci, zlokalizowanych głównie w centrach handlowych w Polsce, w Rumunii i na Ukrainie. W tych krajach sieć własnych sklepów Smyk obejmuje łącznie 179 placówek.
Żródło: PAP
Następne »strona 1/563